Znów ciekawy weekend w APL i serii A.

“Stoke City” był górą nad “Watford”.

Samobój Gomeza przyniósł “garncarzom” zwycięstwo.

AP

Stoke City” na wyjeździe grał z “Watford“. Gościom nie udało się trafić do bramki przeciwnika, ale wygraną w tej konfrontacji pomimo to zanotowali. Samobójczy gol Gomeza był na miarę zwycięstwa w tym meczu.

Przeciwnicy stoczyli równy mecz, ale szczęście wyraźnie nie był po stronie gospodarzy. W 29 minucie wyróżnił się bramkarz “Watford” Eurelio Gomez, posyłając piłkę do własnej bramki. Reasumując, spotkanie nie obfitowała w interesujące momenty.

Po tym meczu “Watford” zajmuje ósmą pozycję w APL, a “Stoke City” znajduje się na 10 miejscu.

Watford – Stoke City 0 : 1 (0 : 1)

Gole: Gomez, 29 (0 : 1, samobój).

Czerwona kartka: Britos, 90.

“Lazio” minimalnie przegrało z “Palermo”.

“Orły” awansowały na trzecie miejsce.

AP

Jedyną bramkę w tym meczu zdobyto w 31 minucie. Jej autorem był Sergei Milinkovic-Savic. Serbski pomocnik doskonałym strzałem na bramkę pokonał bramkarza po podaniu Dusan Basta. Reasumując, można powiedzieć, że zespoły grały na wstecznym biegu. Właściwie poza jedynym celnym uderzeniem na bramkę przeciwnika niebezpiecznych chwil było niewiele.

Bonus Apostas Online

Palermo – Lazio 0 : 1 (0 : 1)

Gole: Milinkovic – Savic, 31 (0 : 1).

Czerwona kartka: 86 Gonzalez.

“Arsenał” wyszedł zwycięsko w pojedynku z “Bournemouth”.

“Kanonierzy” świętowali zasłużone zwycięstwo.

AP

Bournemouth” nie mógł wytrzymać naporu “Arsenalu”. “Wiśnie” wpuściły trzy gole, na pocieszenie trafiając jeden raz. Zespół Wengera odnotował na swoim koncie trzy punkty. Różnica pomiędzy nimi a liderem “Chelsea” wynosi trzy punkty.

“Arsenał” zdobył dość szybko gola. Po 12 minutach, Sanchez skorzystał z błędu obrony i strzelił na bramkę przeciwnika. “Bournemouth” doprowadził do równowagi dzięki bramce z rzutu karnego Wilsona.

Drugi gol w tym pojedynku padł w 53 minucie. Theo Walcott z łatwością odprawił piłkę do bramki przeciwnika po podaniu Montrealu. Końcowy wynik ustalił Sanchez, w doliczonym czasie gry przykładając nogę po strzale Giroux. Spotkanie za spotkanie, wygrana czy remis zakłady sportowe towarzysza w Twojej przygodzie ze sportem.

Arsenał – Bournemouth 3 : 1 (1 : 1)

Gole: Sanchez, 12 (1 : 0); Wilson, 23 (1 : 1, rzut karny.); Walcott, 53 (2 : 1); Sanchez, 90 + 1 (3 : 1).